משטר/חוק צבאי:

סוכנויות חקירה פרטיות ממלאות תפקיד מכריע בחוק הצבאי. הם הופכים לעיניים ולאוזניים של המכונות. ניתנות להם משימות כמו פיקוח על חשודים והכנת דוחות מפורטים עם עובדות מוכחות על פעילויוית חשודות של אישיות מפוקפקת.

 

קביעת שלטון החוק:

לא כל אחד בחברה הוא אזרח שומר חוק, אך זה לא אומר שצריך לתת לכל אדם חסר כבוד לחוק את החירות להפיץ מטרד בחברה. רשויות המדינה האחראיים על על אכיפת שלטון החוק מאתרות אנשים עם אישיות מפוקפקת ומבקשים מחוקרים פרטיים לעקוב אחריהם.

 

מעקב אחר החברה:

כאשר רשויות המדינה עוקבות אחר החברה, היא הופכת למשרה מפלצתית שמעסיקים רק חוקרים פרטיים וסוכניות פרטיות מאומנות ומצוידות היטב. החוקרים המנוסים מתבקשים לבצע את עבודתם באופן חשאי. צפוי כי החוקרים יסמכו יותר על ההגיון והאינטיליגנציה שלהם לשימוש בגאדג׳טים טכניים.

 

סטטוס אישי:

הרשויות מעוניינות לפרופיל של כל אחד מעובדיהם. התפקיד הענק הזה נעשה על ידי העסקת סוכנויות חקירה פרטיות. הרשויות לא זקוקות לחקור את התפקיד כי החוקרים הם אלו שלוקחים אחריות על השלמת התפקיד. זו לא תהיה הגזמה לומר שהחוקרים ממלאים תפקיד מכריע בביסוס שלטון החוק בחברה.

 

תפקיד המשטרה:

תפקידו של בלש מעוצב בקפידה בכדי למנוע התערבותו בשיטור. מעקב אחר אנשים והכנת הפרופילים שלהם עוזרת בבחירת בעלי תפקיד וקבלת החלטות. כמו כן, זה עוזר בתיקי בית משפט וגזר דין. בעלי תפקידים נבחרים למשרות חשובות המבוססות לפי הפרופיל שלהם. תפקיד הפרופילציה נעשה על ידי חוקרים פרטיים מיומנים.

 

עובדות מוכחות:

חוקרים פרטיים לא אומרים דבר ללא הוכחות. הם יודעים להתאים הוכחות למעשים. הם יכולים להרגיש חדשות ולמצוא את האמת לפני אחרים. הם תמיד מלפנים במירוץ של מציאת עובדות. כמו כן, ביכולותם להשיג רקע של כל אדם, חי או מת.

סוכנויות חקירה פרטיות ממשיכות למלא תפקיד מכריע בממשל ובקביעת שלטון החוק. חוקרים פרטיים מיומנים בהתאמת פרופילים, בבדיקת סטטוס אישי ובבניית תיקים בבתי משפט. לממשלה יש סיבות רבות לסמוך עליהן.