חקירה פרטית

חקירה פרטית מקצועית

הבטחון שבחרת נכון

מור חקירות ומבצעים - השטח הוא הבית שלנו

חקירה פרטית ע"י חוקר פרטי מקצועי 
בעוד שהמשטרה כאן מטפלת לכאורה במגוון סוגי החקירות, ישנן סוגי חקירות רגישות, אישיות, ועיסקיות הקשורות לאיסוף מהיר ויסודי של מודיעין מדוייק במסגרת חקירה פרטית באמצעות חוקר פרטי מוסמך ומקצועי.
חקירות פרטיות עשויות לפתוח צוהר למידע רגיש ומשמעותי שיכול לשמש בידך כמידע תומך החלטה בין אם מדובר בבדיקת הרקע של עובד חדש, מידע עסקי רלוונטי הקשור לשותף עסקי. בדיקות אמינות, דוחות מידע רגיש מהירים ומאומתים.
 ישנן סיבות רבות להסתמך על חוקרים פרטיים מיומנים בביצוע משימות חשיפת וביסוס המידע כדי ליצור וודאות, מניעת נזקים עסקיים ואישיים וחשיפת האמת תוך חסכון משמעותי בזמן ובמשאבים.  

 

 

מהם היכולות של חוקרים פרטיים מיומנים?

משרד מור חקירות ומבצעים, נוסד ע"י גורמים מנוסים וקצינים לשעבר במשטרת ישראל, יוצאי יחידות מבצעיות (במיל),  עם ניסיון רב ומוכח בתחום החקירות והמודיעין. לצוות המשרד ניסיון עשיר ומגוון בכל תחומי החקירה והמודיעין בשילוב כלים טכנולוגיים מתקדמים.

 

חוקר פרטי יודע מה לבדוק וכיצד לבצע חקירה פרטית יסודית, מבלי לחשוף את הלקוח (מזמין העבודה) ומבלי להפריע לפרטיותם של הנחקרים. כמו כן, ניתו לבסס ולאשש חשדות או טענות לצורך חיזוק דו"חות החקירה. 

הלקוח יכול לבקש מהחוקר הפרטי לבחון סוגיות נקודתיות בהם קיימת חשיבות מיוחדת בנושאים ספציפיים . 

 

חקירה מהירה
חקירה פרטית מבוצעת על בסיס תיעדוף נושאי החקירה , במסגרת זמן נתונה. לקוחות לא נאלצים לחכות זמן רב כדי שיוכלו להביע דעות מוצדקות על הנחקרים. הלקוחות נותרים חופשיים למלא את עבודתם בעוד החוקר הפרטי ממשיך לעבוד ברקע.


בניית תיקי חקירה

מקרים מסוימים דורשים חקירות פרטיות. לדוגמה, קחו תיקי גירושין המחייבים את הצדדים המעורבים להתעניין באופן אישי בתיקי הגירושין שלהם. אם אתה נלחם במקרה של גירושין עם בן / בת הזוג שלך, אתה גם צריך לבנות את התיק שלך. וכאן אתה זקוק לחוקר פרטי שיאיר את עינך בעובדות וחשובות הנוגעות למקרה שלך.


קבל יתרון

עבודה עם סוכנות חקירה פרטית מנוסה תעניק לכם את היתרון היחסי שאתם זקוקים לו גם בסביבה תחרותית עסקית, ביצירת ערכים מוספים חשיפת מידע רלוונטי והארת עובדות חדשות או ביסוסן בין אם מדובר בשותף, מתחרה,  עובד, בן זוג או בן משפחה .


לבחור נכון 

בין אם אתה רוצה לחקור את הרקע של העובדים שלך או לדעת אם בן / בת הזוג שלך באמת בוגד בך, חוקר פרטי יכול לספק עזרה אמיתית. חשוב שתעשו את הבחירה נכונה – תנו תמיד עדיפות למקצועיות ולניסיון מוכח עם תוצאות, מיומנות בעבודת מודיעין ובילוש, יכולות חקירה מקצועית משובחת, אמינות אישית ומסירות  – כדי להגיע לחקר האמת בליווי ממצאים ועדויות מהשטח .