משרד חקירות איכותי - עם תקן האיכות הבינלאומי iso 9000

הבטחון שבחרת נכון

 

איכות ומקצועיות הם המפתח להצלחה של כל חקירה, בדרך להשגת היעדים ויצירת תוצאות בשטח .

ת"י 9001 הינו תקן ישראלי שהוא תרגום התקן הבינלאומי ISO 9001 ומהווה חותמת רשמית של איכות שנבדק ע"י מכון התקנים הישראלי , המבוסס על מספר עקרונות בולטים ובראשם: התמקדות בלקוח, גישה תהליכית איכותית, מקצועית ועקבית עמידה בדרישות המשפטיות לצד עמידה בדרישות וציפיות הלקוח, שיפור מתמיד, קבלת החלטות מבוססות ראיות, ניהול יחסי גומלין ובחתירה מתמדת להגברת שביעות רצון הלקוח לאורך זמן.

מעטים הם משרדי החקירות הנושאים את "חותמת האיכות הבינלאומית" של מכון התקנים הישראלי, יחד עם גופי הסמכה מורשים המוכרים בכל העולם.

מרכיבי האיכות ובראשם ההתמקדות בלקוח ובשירות איכותי , נדרשים חייבים לפעול יחד בתהליך מוסדר, שלוב ואיכותי – תוך בקרה ושיפור מתמיד המבוססים על ניתוח נתונים, מידע וניסיון רב –  המובילים לקבלת החלטות אפקטיביות ויצירת תוצאות אמיתיות.

ת

מור חקירות ומבצעים,  נמנית על קבוצה איכותית של משרדי חקירות עם לתקן האיכות  ת"י iso 9001 , תוך עמידה בבדיקות איכות מחמירות, שירות איכותי ומערכי ניהול ובקרה מתקדמים, שנועדו להבטיח לך את קבלת השירות הטוב, האיכותי והמקצועי ביותר ,ואגב כך להעניק לך שקט נפשי  בידיים הטובות והאיכותיות ביותר.

מור חקירות ומבצעים,  מנוהלת ע"י צוות קציני חקירות ומודיעין בכירים (במיל) ויוצאי יחידות מבצעיות. צוות מקצועי מנוסה – הממוקד ביצירת תוצאות בדיסקרטיות וסודיות מלאה.

אנו לא מתפשרים כשמדובר על איכות ומקצוענות עבור לקוחתינו – בדרך ליצירת תוצאות מוצלחות בהגשמת המטרות ושקט נפשי ללקוחתינו לאורך זמן.

בין אם מדובר בבחירת משרד חקירות איכותי, בחירת חוקר פרטי איכותי, או גורם מתאים לניהול חקירה איכותית כלכלית – מור חקירות ומבצעים נמצאת כאן עבורך עם תוצאות מוכחות ואיכותיות.

אנו לא חוסכים מאמץ כדי להבין במדויק את צרכי הלקוח, ומפנימים את העובדה כי השגת תוצאות טובות יותר קשורה בקשר אמיץ לשילוב האיכותי המוצלח של ניסיון מקצועי, דרכי פעילות והקצאת משאבים .

נשמח להעניק לכם את השירות האיכותי ביותר – בדרך המוצלחת להשגת התוצאות.

 

iso תקן איכות מור חקירות