חקירות בינלאומיות בחו"ל

חקירות בחו"ל: בגידות, חקירות כלכליות, איתור ומעקבים

חקירות בחו"ל - תוצאות מוכחות

במציאות הגלובלית של היום, לעיתים רבות, העובדות והאמת מצויות הרחק מעבר לגבולות המדינה ומחייבת פעולות חקירה בינלאומיות בחו"ל . חקירות בחו"ל מתרחשות בסביבה זרה, פחות מוכרת לצד מערכת חוק ואכיפה שונה ממדינה למדינה , המצריכה מקצועיות, ידע מקיף, היכרות והיערכות מיוחדת  לצד  ניסיון עשיר בביצוע חקירות בין לאומיות ושתופי פעולה עם גורמי חקירה מקומיים. חקירות בינלאומיות כוללות איסוף ראיות, מעקבים ועבודת שטח המחייבים זהירות רבה ועבודת חקירה מורכבת ומקצועית גם כדי להימנע ככל האפשר מתקלות מבצעיות בארץ זרה, העלולות לחשוף את החקירה ואת החוקר הפרטי לסיכונים משתנים מצד השלטונות ובתי המשפט. לחברת מור חקירות ומבצעים ניסיון עשיר בחקירות בחו"ל וקשרים עם משרדי חקירות מובילים לצורך מימוש מהיר ויעיל של תהליכי החקירה. חקירות בחו"ל יקרות יותר מטבען מאשר חקירות בארץ לאור עלויות הטיסה, השהיה והפעלת גורמי חקירה מקומיים. מה שמדגיש את הצורך והחשיבות בבחירת חברת חקירות יעילה ומקצועית כדי לקצר את לוחות הזמנים והעלות בפועל. מור חקירות מיישמת את כל סוגי החקירות בחו"ל :
  • מודיעין עסקי.
  • חקירה כלכלית בחו"ל
  • חקירת איתור רכוש ונכסים
  • חקירת בגידה
  • חקירה לאיתור חייבים ונעדרים
  • חקירת תשאול עדים
  • חקירה לטובת איתור נכס.

מור חקירות ומבצעים, בראשות קצינים בכירים במערכת אכיפת החוק לשעבר ויוצאי יחידות מבצעיות, עומדים לרשותך עם 25 שנות ניסיון מקצועי בארץ ובחו"ל ועם תוצאות מוכחות  – כדי לתת לך מענה אמין ומקצועי המגובה בתוצאות מוכחות בשטח. 

אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לעמוד לרשותכם במהירות וביעילות – 050-8688169

חקירות בינלאומיות בחו"ל - חקירה בחול

חקירות בחו"ל - רקע

כשמדברים על חקירות בינלאומיות, מיד עולה המחשבה על מרדפי מכוניות, כשכדורים שורקים סביבך, תוך צניחה ממטוס, היישר לארוחת גורמה על צוק רומנטי עם אישה  ברונטית  חטובה, והיד אוחזת כוס קוקטייל מרטיני עם וודקה מנוענע לא מעורב, כמיטב מסורת סרטי ג'יימס בונד.

נשמע מלא זוהר ורומנטי? אבל גם אמא מודאגת שבנה לא התקשר כל שעתיים מקפריסין ומזניקה את מיטב הכוחות לאתרו, מבצעת חקירה בינלאומית.

אז מה צריך משרד חקירות בכדי לבצע בהצלחה חקירות ומשימות מודיעין ברחבי העולם? ובכן, ראשית ידע בביצוע חקירה פרטית מורכבת, ניתוח נתונים והסקת המסקנות הנכונות, בהתאם.

תהליכי הגלובליזציה והשינויים בעולם, ובעיקר זרימתו החופשית של המידע, הפכו את ענף החקירות הפרטיות לזמין ובר השגה, כמעט לכל דיכפין, וחוקר פרטי המבצע חקירה מעבר לים (או מעבר למדבר), חייב להכיר את השפה במדינת היעד ברמה של שפת אם, וכן את נורמת ההתנהגות וקוד ההתנהלות במקום.

לכן, כאשר מבצעים חקירות בינלאומיות, חשוב לבצע אותן על ידי חוקרים מקצועיים, אשר יודעים לא רק לבצע את תפקידם כהלכה באופן כללי, אלא גם מתמצאים בנורמות של המדינה אליה מגיעים. בארץ, חוקרים מיומנים שכאלה, הם על פי רוב, בוגרי גופי המודיעין ששוטטו בעולם הרחב, למדו את צפונותיו והתמקצעו באישיות החשאית.

נוסף על כך, ואולי העיקר, שנים של חקירות ומבצעים מודיעיניים בחו"ל יצרו קשרים עסקיים ומבצעיים עם חברות חקירה מקומיות, היוצרים יחד את המעטפת המבצעית והמודיעינית לביצוע המשימות.

והדוגמאות רבות ומגוונות.

חקירות בחו"ל

חקירות בינלאומיות - סיפורי חקירה

אישה סקוטית חסודה הכירה גבר ישראלי באדינבורו (סקוטלנד),  אשר היפנט את דעתה, וגרם לה להשקיע בעסק שרצה לטפח בארץ, תוך הבטחה שהמיליונים בדרך. זו המתינה בסבלנות. כשהמיליונים בוששו לבוא, והשיחות הפכו לחסרות סבלנות, פנתה לחוקר, עליו קיבלה המלצה. 

מספר בדיקות ואימותים ביררו, כי הברנש נשוי בארץ לבת עשירים, שבעת ההיא הייתה בהריון, וכי הוא עצמו מצוי באנגליה, לרגל עסקיו (שקיבל מימון ביד רחבה מאב אשתו). חוקר באנגליה שהופעל לצורך המשימה, מסר שהלה מבלה בזרועות אישה שלישית במלון בלונדון. 

סיומה של הסאגה הייתה מלווה בדמעות ובצעקות רבות במלון הלונדוני, שבה כיכבו החוקר, האישה הסקוטית החסודה, הברנש הפוחז, אשתו ההריונית, אביה ושני מאבטחים גברתנים.

לעיתים, תיקי חקירה מעלים חיוך, ולאו דווקא הודות לתגמול הכספי, אלא כי מדובר באחד מאותם מקרים אשר מסתיימים בתחושת סיפוק, שהביטוי "צדיק ורע לו, רשע וטוב לו" לא תאם למציאות.

בעידן המסחר הנוכחי, בו אין כמעט גבולות לפעילות עסקית בינלאומית; השקעות גלובליות מתבצעות תוך פעילות פיננסית ענפה ומרושתת, כך גם גדלים הפיתויים לביצוע מעילות ומעשי הונאה.

המערכת הבנקאית מתנהלת בזהירות בעולם זה, כך גם, ויותר, במגזר הפרטי. תמיד עולות שאלות או תהיות בנוגע לקשרים עסקיים חדשים, או קשרים ישנים, כשעולה חשד בקשר לשינוי בהתנהלות. ומגוון הפעילויות רחב ומגוון: החל ממידע אודות מתחרים, דרך מודיעין לפני מהלכים אסטרטגיים, וכלה בחוות דעת לפני התקשרויות עסקיות.

המוטיב המרכזי בפעילות משרד העוסק בחקירות בינלאומיות, הם פשעים ומעשי ההונאה המתלווים לתחום העסקי, וחשיפת רומנים סוערים ברחבי העולם, בנוגע לתחום האישי, ובלא מעט מקרים התחומים משתלבים יחד.

חוקר פרטי מעקבים מבצעיים

סיפור חקירה - אוקראינה

עוד לפני שהתחתנו ידעה על עסקיו הענפים בגוש המזרחי (וליתר דיוק: אוקראינה). אפילו פעמיים במהלך חייהם לקח אותה לארץ קסומה זו (בהתעלמות מופגנת מהאנטישמיות המדממת שזרעיה נבטו בכל אוקראיני קטן).

חייהם התנהלו על מי מנוחות כשניכר היה שכסף לא חסר בבית ואף התרגלה שכמחצית חייו בילה שם.

החוחית החלה לנקוש בפאתי מוחה לאחר רצף של אירועים סתומים וקטנים, משלא יכלה יותר פנתה אלינו.

עלויות לא מעטות כרוכות בשליחת חוקרים מקצועיים לחקירה בחו"ל כשאנשי קשר מקומיים מסייעים (תמורת תשלום מכובד כמובן).

בעבודת הכנה מקצועית אותרו פירטי הטיסה, חוקר מקומי הכין כלי רכב ומלון, ויצאנו לדרך.

הגיע למפעל (עליו היה לנו מידע מוקדם) וללא דברים חריגים העביר את היום. בערב נכנס למכונית המפעל ונסע, הגיע לבית פרטי חנה בחניון ונכנס פנימה.

הבום הגיע בבוקר כשביציאה יצא כשנושא בידיו פעוט כבן 3.

לאחר הפעוט יצא ילד נוסף וחיבק את רגלו כשלאחריהם יצאה אימם של הקטנים.

שהיא גם אשתו.

הבדיקות והחקירות לא הותירו מקום לספק, מדובר במשפחה מאושרת הזוכה בכמחצית זמנו של אב המשפחה.

הסיום כלל הרבה כסף שעבר לעורכי דין, שם ופה. …והרבה דמעות.

חקירות בחו"ל חקירות בינלאומיות

 מור חקירות ומבצעים תשמח לסייע לכם בתהליך המורכב והרגיש של חקירה בינלאומית בחו"ל  וחשיפת האמת , באמינות, מקצועיות ודיסקרטיות מוחלטת מגובים בניסיון עשיר, יצירתיות ותוצאות מוכחות

נשמח לעמוד לרשותך – 050-8688169

דילוג לתוכן