מודיעין עסקי - חקירות כלכליות

חקירות כלכליות ומודיעין עסקי מתקדם

תוצאות מוכחות!

מור חקירות ומבצעים - השטח הוא הבית שלנו

מודיעין עסקי תחרותי וחקירות כלכליות

מודיעין עסקי ואיסוף מידע תחרותי נמצאים בליבת הפעילות הכלכלית העסקית, הן כמידע תומך החלטה, והן כבסיס ליצירת יתרונות וערכים מוספים מול המתחרים בסביבה עסקית תחרותית .

אנו מתמחים מזה למעלה מ 25 שנים במודיעין עסקי ובייעוץ אסטרטגי וניהול משברים

חטיבת שריון לא זזה אל מול פני האויב ללא עבודת מודיעין מוקדמת. כשמדובר בעסק שלך – מודיעין עסקי ומידע מדויק הוא המפתח להצלחה.

עד כמה חשובים לך היתרונות של מודיעין עסקי מקצועי ע"י מומחים, עם תוצאות מוכחות  ?

פעילותנו מבוססת על אנשי מקצוע בוגרי גופי המודיעין, אשר לא רק יודעים לבצע את תפקידם כהלכה באופן כללי, אלא גם מתמצאים בנורמות ההתנהגות וקוד ההתנהלות בהתאם להגדרת המשימה, סוג האוכלוסייה ואופייה בארץ, וברחבי העולם.

גם אם מקורות המידע נראים לעיתים מצומצמים ומוגבלים, הרי בזכות כישורי ניתוח, מחקר והסקת מסקנות, המתבססים על מעט נתונים עובדתיים מוכחים, ביכולתנו להגיע לתוצאות המבוקשות.

משרד חקירות מודיעין עסקי

תוכן עיניינים

ההבדל בין מודיעין עסקי לבין ריגול עסקי

מידע הוא כח. במיוחד כשמדובר באיסוף מידע, חשיפת מידע רלוונטי בסביבה עסקית ויצירת יתרון תחרותי. בין אם מדובר על מודיעין עסקי תחרותי, פעילות מתחרים, אסטרטגיה שיווקית, חקירה כלכלית, השקת מוצרים ושירותים חדשים, פטנטים הגנה על האינטרסים של החברה, אמינות שותפים, בדיקות רקע עסקי, בדיקה לפני חתימת הסכמים, אבטחת מידע ועוד.

מודיעין עסקי אינו בהכרח ריגול עסקי או ריגול תעשייתי. איסוף המידע העסקי נעשה ממקורות זמינים ובאופן מעמיק תוך ביצוע הצלבות מידע, ניתוח מעמיק, מחקר, פעילויות מודיעין עסקי מורכבות והשלמות חקירה באמצעות משרד חקירות או חוקר פרטי מיומן – כדי לקבל את התמונה המלאה והשלמת פיסות הפאזל יחד לתמונה שלמה ומקצועית (זאת בשונה מריגול עסקי, העושה שימוש בהאזנות סתר אסורות, גניבת מסמכים וכדו' המהווים עבירה פלילית). 

מודיעין עסקי וחקירות כלכליות הם הכלים חשובים ביותר בארגז הכלים שלך, כדי לשרוד ולהצליח בסביבה עסקית תחרותית. 

איך אוספים מודיעין עסקי?

 מדובר בתהליך יצירתי ומקצועי של הצלבות מידע ממקורות גלויים ופחות גלויים,  ניתוח מעמיק וחיבור חלקי התמונה לכדי תמונה מלאה. בין אם מדובר ברשתות חברתיות, מאגרי מידע, הצלבות מודיעין, פעילות שטח, חקירה בחו"ל וכדו' המחברים יחד את הנקודות  בקו ברור –  ליצירת תמונת מודיעין עסקי מלאה עבורך . מידע עסקי מאפשר השגת יתרון תחרותי, כחלק לגיטימי מהפעילות העסקית של חברות המובילות בארץ ובעולם.
מודיעין עסקי איכותי מאפשר תוצאות איסוף מידע עדכני ומדויק במגוון תחומים רלוונטיים:
  • פעילות ואיומים מתחרים פוטנציאלים
  • מודיעין תחרותי – אסטרטגיות שיווקיות של המתחרים
  • מידע על איומים עסקיים, ניתוח, מידע וחשיפה  
  • מידע על השקת מוצרים ושירותים חדשים
  • הזדמנויות עסקיות ושווקים חדשים
  • בדיקות רקע, אמינות עסקית פעילות כלכלית
  • אמינות שותפים, עובדים ומועמדים
  • בדיקות כלכליות, יציבות עסקית, משאבים, קרדיט, דירוג
  • איתור רכוש ונכסים
מודיעין עסקי

חקירות כלכליות – מודיעין עסקי ומניעה

חקירות כלכליות מחייבות איסוף מידע רלוונטי ממקורות גלויים וסמויים, השלובים בעבודת שטח יצירתית ואינטנסיבית. הכל במטרה אחת – לתת בידיך את המידע הרלוונטי לקבלת מידע תומך החלטה.

במקביל, חשוב לתת את הדעת על מניעת זליגת מידע מהארגון, אבטחת מידע, אמינות אישית ומקצועית של עובדים ומנהלים, הגנה על סודיות,  בין היתר ביצירת תרבות ארגונית, השומרת על נכסי הידע והמידע הרגיש של החברה.

 

חטיבת שריון לא זזה אל מול פני האויב ללא עבודת מודיעין מוקדמת. גם שלמה החנווני לא מגדיל את היצע השוקולדים והסנדוויצ'ים שלו ללא מידע מתי יפתחו סוף סוף קורסי הערב של נעמ"ת במבנים הסמוכים אליו.
רוצה לומר, שלא חשוב מה גודל העסק ובאיזה תחום פועל, כולם כך או אחרת משתמשים באיסוף מידע עסקי בתחום פעילותם, ניתוחו, ושימוש בנתונים למסקנות אופרטיביות בניהול העסק.

מידע הוא שם המשחק.  זו לא סיסמא, זו המציאות בכל תחומי העסקים. מודיעין עסקי או מידע עסקי הוא כלי מרכזי לפיתוח והגנה על עסק.


כמה פעמים בעל עסק אומר לעצמו אחרי שנים, או בסמוך לאירוע, אילו הייתי יודע את שאני יודע עכשיו, לא הייתי פועל כך?

 

בדיקת אמינות שותפים וחקירות כלכליות

ההתקשרות עסקית יכולה להיות מהלך חד פעמי או התקשרות לטווח ארוך ומתמשך. לעיתים הכנסת שותף לעסק מחייבת ומשפיעה יותר מאשר לשאת אישה, חוות דעת מבוססת לפני של חוקר פרטי מיומן, לפני רכישה או התקשרות עסקית, יכולה למנוע אכזבה, או הסתבכות עסקית בהמשך.  

מודיעין עסקי מעמיק וחקירות כלכליות, ע"י משרד חקירות מוביל ומורשה כחוק – יכולות לסייע ביצירת וודאות ומידע חשוב, תומך החלטה לפני ביצוע עסקה חשובה, איתור מעילות, איתור רכוש ונכסים, דפוסים עסקיים ומעשי הונאה.

 

חקירות כלכליות – יתרונות

 תוצאות אמינות ומוכחות של מודיעין עסקי, במהלכם מתבצע איסוף מידע מהימן, חקירה כלכלית מעמיקה ואימות נתונים יכולים להעניק לך מידע יקר מפז ולחסוך ממך ומהחברה משאבים עצומים של זמן, כסף ועגמת נפש מיותרת, לצד יצירת יתרון תחרותי .

זאת, לצד מעטפת שירות נוספת למניעת חדירה למידע ארגוני, הגנה על סודות מסחריים, איתור רכוש ונכסים,  זיהוי יתרונות תחרותיים ועוד.

מור חקירות ומבצעים, בראשות קציני מודיעין בכירים לשעבר במערך אכיפת החוק ויוצאי יחידות מבצעיות,  עומדים לשרותך עם ניסיון מבצעי עשיר ויתרונות תחרותיים, באמצעים גלויים וסמוים, תוך דיסקרטית וסודיות מוחלטת.

נעשה עבורך מעל ומעבר.

 

 מודיעין עסקי מתקדם וחקירות כלכליות עם תוצאות מוכחות !

מור חקירות ומבצעים – נשמח לעמוד לרשותך!