מודיעין עסקי וחקירות כלכליות

איסוף מידע עסקי, חקירות כלכליות, מודיעין תחרותי

תוצאות הם שם המשחק !

מור חקירות ומבצעים - השטח הוא הבית שלנו

מודיעין עסקי מתקדם, איסוף מידע וחקירות כלכליות

מודיעין עסקי ואיסוף מידע מסחרי נמצאים בליבת הפעילות הכלכלית העסקית, הן כמידע תומך החלטה, והן כבסיס ליצירת יתרונות וערכים מוספים מול המתחרים בסביבה עסקית תחרותית .

עד כמה חשובים לך היתרונות של איסוף מידע מקצועי ע"י מומחים, מודיעין עסקי עם תוצאות מוכחות ?

משרד מור חקירות ומבצעים, בראשות בכירים במערך אכיפת החוק, קציני מודיעין ויוצאי יחידות מבצעיות לשעבר,  עם ניסיון מבצעי מוכח בתחום החקירות והמודיעין, מסייעים בידך בחקירות ואיסוף מידע באמצעים גלויים וסמוים עם התמחות במגוון תחומי מודיעין עסקי תחרותי ופעילות מתחרים – כדי לאפשר לך לפעול בהצלחה ובשקיפות בסביבה תחרותית, תוך יצירת יתרונות מוחשיים וערכים מוספים.

  

משרד חקירות מודיעין עסקי

תוכן עיניינים

איסוף מידע עסקי – יתרונות מודיעין עסקי תחרותי

מידע הוא כח. במיוחד כשמדובר באיסוף מידע, חשיפת מידע רלוונטי בסביבה עסקית ויצירת יתרון תחרותי. בין אם מדובר על מודיעין עסקי תחרותי, פעילות מתחרים, אסטרטגיה שיווקית, חקירה כלכלית, השקת מוצרים ושירותים חדשים, הגנה על האינטרסים של החברה, אמינות שותפים, בדיקות רקע עסקי, בדיקה לפני חתימת הסכמים, אבטחת מידע ועוד.

מודיעין עסקי אינו ריגול עסקי. איסוף המידע העסקי נעשה ממקורות זמינים ובאופן מעמיק תוך ביצוע  הצלבות מידע, ניתוח מעמיק, מחקר, פעילויות מודיעין עסקי מורכבות והשלמות חקירה באמצעות משרד חקירות או חוקר פרטי מיומן – כדי לקבל את התמונה המלאה והשלמת פיסות הפאזל יחד לתמונה שלמה ומקצועית (זאת בשונה מריגול עסקי, העושה שימוש בהאזנות סתר אסורות, גניבת מסמכים וכדו' המהווים עבירה פלילית). 

מודיעין עסקי ואיסוף מידע עסקי הם הכלים חשובים ביותר בארגז הכלים שלך, כדי לשרוד ולהצליח בסביבה עסקית תחרותית. 

איך אוספים מודיעין עסקי?

 מדובר בתהליך יצירתי ומקצועי של הצלבות מידע ממקורות גלויים ופחות גלויים,  ניתוח מעמיק וחיבור חלקי התמונה לכדי תמונה מלאה. בין אם מדובר ברשתות חברתיות, מאגרי מידע, הצלבות מודיעין, פעילות שטח, חקירה בחו"ל וכדו' המחברים יחד את הנקודות  בקו ברור –  ליצירת תמונת מודיעין עסקי מלאה עבורך . מידע עסקי מאפשר השגת יתרון תחרותי, כחלק לגיטימי מהפעילות העסקית של חברות המובילות בארץ ובעולם.
מודיעין עסקי איכותי מאפשר תוצאות איסוף מידע עדכני ומדויק במגוון תחומים רלוונטיים:
  • פעילות ואיומים מתחרים פוטנציאלים
  • מודיעין תחרותי – אסטרטגיות שיווקיות של המתחרים
  • מידע על איומים עסקיים, ניתוח, מידע וחשיפה  
  • מידע על השקת מוצרים ושירותים חדשים
  • הזדמנויות עסקיות ושווקים חדשים
  • בדיקות רקע, אמינות עסקית פעילות כלכלית
  • אמינות שותפים, עובדים ומועמדים
  • בדיקות כלכליות, יציבות עסקית, משאבים, קרדיט, דירוג
  • איתור רכוש איתור נכסים
  • איתור מעילות עובדים ושותפים
מודיעין עסקי

חקירות כלכליות – מודיעין עסקי ומניעה

חקירות כלכליות מחייבות איסוף מידע רלוונטי ממקורות גלויים וסמויים, השלובים בעבודת שטח יצירתית ואינטנסיבית. הכל במטרה אחת – לתת בידיך את המידע הרלוונטי לקבלת מידע תומך החלטה.
במקביל, חשוב לתת את הדעת על מניעת זליגת מידע מהארגון, אבטחת מידע, אמינות אישית ומקצועית של עובדים ומנהלים, הגנה על סודיות,  בין היתר ביצירת תרבות ארגונית, השומרת על נכסי הידע והמידע הרגיש של החברה.   חטיבת שריון לא זזה אל מול פני האויב ללא עבודת מודיעין מוקדמת. גם שלמה החנווני לא מגדיל את היצע השוקולדים והסנדוויצ'ים שלו ללא מידע מתי יפתחו סוף סוף קורסי הערב של נעמ"ת במבנים הסמוכים אליו. רוצה לומר, שלא חשוב מה גודל העסק ובאיזה תחום פועל, כולם כך או אחרת משתמשים באיסוף מידע עסקי בתחום פעילותם, ניתוחו, ושימוש בנתונים למסקנות אופרטיביות בניהול העסק. מידע הוא שם המשחק.  זו לא סיסמא, זו המציאות בכל תחומי העסקים. מודיעין עסקי או מידע עסקי הוא כלי מרכזי לפיתוח והגנה על עסק. כמה פעמים בעל עסק אומר לעצמו אחרי שנים, או בסמוך לאירוע, אילו הייתי יודע את שאני יודע עכשיו, לא הייתי פועל כך?

בדיקת שותפים עסקיים ואמינות עובדים

ההתקשרות עסקית יכולה להיות מהלך חד פעמי או התקשרות לטווח ארוך ומתמשך. לעיתים הכנסת שותף לעסק מחייבת ומשפיעה יותר מאשר לשאת אישה, חוות דעת מבוססת לפני של חוקר פרטי מיומן, לפני רכישה או התקשרות עסקית, יכולה למנוע אכזבה, או הסתבכות עסקית בהמשך.  

מידע עסקי וחקירות כלכליות, ע"י משרד חקירות מוביל ומורשה כחוק – יכולות לסייע באיתור מעילות ומעשי הונאה בעסק או בחברה, עובד אשר מדליף סודות עסקיים יכול למוטט את החברה.

גם עובד או עובדים אשר גונבים בהיקפים קטנים ממוצרי החברה עלולים להמיט נזקים כלכליים משמעותיים וליצור בעיית אמינות גדולה.

 

 

סוף מעשה במחשבה תחילה

 תוצאות מוכחות של מודיעין עסקי, איסוף מידע , חקירה כלכלית, מניעת חדירה למידע ארגוני, הגנה על סודות מסחריים ועוד –  יכולים לחסוך מהחברה וממך משאבים עצומים של זמן, כסף ועגמת נפש מיותרת, לצד יצירת יתרון תחרותי .

מור חקירות ומבצעים, בראשות קציני מודיעין בכירים לשעבר במערך אכיפת החוק ויוצאי יחידות מבצעיות ,  עומדים לשרותך עם ניסיון מבצעי עשיר ואיסוף מידע באמצעים גלויים וסמוים, תוך דיסקרטית וסודיות מוחלטת.

נעשה מעל ומעבר עבורך.

 

 מודיעין עסקי מתקדם ואיסוף מידע עם תוצאות מוכחות !

מור חקירות ומבצעים – נשמח לעמוד לרשותך!