משרד חקירות

מור משרד חקירות ומבצעים מתמחה בחקירות פרטיות,

השטח - הוא הבית שלנו​

משרד חקירות מקצועי - ניסיון ומקצוענות עושים את כל ההבדל

 

משרד חקירות מקצועי אמון ללוות אותך, במקצועיות ובמסירות בדרך לחקר האמת: ביסוס חשדות, איסוף ראיות ומניעת איומים.

במקרים בהם תחושתך היא כי נדמה שאין  למי לפנות – חברת חקירות מנוסה, הנמצאת שם עבורך, תחשוף את הנושאים והעובדות שלא תוכל לחשוף בעצמך, במקצועיות וביסודיות, בשילוב מוצלח של כלים טכנולוגיים מתקדמים וצוות מקצועי מיומן עם עשרות שנות ניסיון מבצעי מוכח. 
במרבית המקרים, זהו הפתרון הנכון, המהיר והמקצועי ביותר –  כדי לתת בידיך את היתרונות שבהכרת העובדות.   

חוקר פרטי איכותי ומשרד חקירות מנוסה ומקצועי – הוא לרוב ההבדל האמיתי בין הצלחה לכשלון.  

 

כמה חשוב לך משרד חקירות אמין ומקצועי עם תוצאות מוכחות?

מור – משרד חקירות ומבצעים מיוחדים, בראשות קציני מודיעין בכירים במערך אכיפת החוק לשעבר ויוצאי יחידות מבצעיותמתמחה בחקירות פרטיות , חקירת בגידה, מעקבים מבצעיים, מודיעין עסקי, מידע מתחרים, בדיקת האזנות סתר, חקירות בינלאומיות בחו"ל, חקירות פרטיות סמויות, עם רקורד מבצעי עשיר, תוצאות מוכחות ועבודה רבת שנים עם עסקים וארגונים לצד לקוחות פרטיים.

משרד חקירות בתל אביב מור מבצעים

חקירה מקצועית - תוצאות לפני הכל

מטרת העל של משרד חקירות מקצועי היא יצירת תוצאות מוכחות, ביסוס חשדות או מניעת איומים באופן המציג ללקוח תמונת מציאות שלמה המורכבת מחלקי הפאזל של החקירה. 

המבחן האמיתי של משרד חקירות – הוא מבחן התוצאה

עשרות שנות ניסיון וניהול חקירות מקצועיות מורכבות בארץ ובחו"ל, לצד כלים טכנולוגיים מתקדמים – הם היתרון האמיתי שאנו מעניקים ללקוחותינו, לצד שירות איכותי, מקצועי ואישי, כמשרד חקירות מוביל.

 

עבודתנו לרוב סמויה מן העין, אך אנחנו גלויים עבורכם וזמינים לסייע בתחומי חקירה רבים, נשמח להעניק לך את השירות האיכותי ביותר ולהציג בפניך  תמונת מציאות אמינה, יסודית, המגובה בעובדות ובראיות לבניית תיק עובדתי מוצק, אשר במרבית המקרים לא תצליחו להשיג לבדכם.

 

מודיעין עסקי, איסוף מידע וחקירות כלכליות

משרד חקירות חקירות פרטיות

מודיעין עסקי רלוונטי יכול להיות ההבדל בין הצלחה לכשלון עסקי , בין אם מדובר בפעילות מתחרים, חקירה כלכלית, עסקה כלכלית, התקשרות חד פעמי או מהלך עסקי ארוך טווח.

מידע עסקי וחקירות כלכליות יכולות לסייע ביצירת יתרונות וערכים מוספים משמעותיים בפעילות העסקית השוטפת, לצד מידע תומך החלטה בעסקאות ומהלכים כלכליים בעלי משמעות ארוכת טווח על החברה ובעלי המניות.

מור חקירות ומבצעים עושה שימוש מתקדם במודיעין עסקי גלוי וסמוי כדי להעניק לך מידע תומך החלטה בפעילותך העסקית:

 1.  חקירות כלכליות, פרטיות וחקירות מסחריות

 2. מידע עסקי על מתחרים

 3. מודיעין עסקי תומך החלטה

 4. מניעת דליפת סודות עסקיים

 5. חקירת הונאות, גניבות ומעילות בעסק או בחברה 

 6.  בדיקות אמינות שותפים, מנהלים, מועמדים

 7. איתור רכוש, איתור נכסים וקרובי משפחה בארץ ובחול

 8. חקירות רקע והתאמה

 

מעקב מבצעי, חקירות פרטיות ועוד

משרד חקירות מעקבים בגידות

משרד חקירות מורשה עוסק מטבע הדברים במידע, או בהשגת מידע מודיעיני אמין, בכל הנוגע לתחום העסקי וגם לתחום שבינו ובינה, תוך שמירה על דיסקרטיות וסודיות מלאה.

חברת חקירות מקצועית מסוגלת לבצע מגוון פעילויות, אשר בגופי הביטחון מבצעים מחלקות שלמות, מה שמצריך, כמובן, התמקצעות ממוקדת בכל תחומי החקירה של משרד החקירות:

 • חקירות פרטיות לרבות חקירות פרונטליות וחקירות סמויות, המבוצעות ע"י חוקר פרטי
 •  מעקב מבצעי לא הרבה יודעים אבל בגופים בטחונים המעקב מבוצע ע"י צוות עוקבים ובמספר כלי רכב או קטנועים, החוקר הפרטי מבצע עיקוב בגפו, או בצוות מצומצם במסגרת חקירה מבצעית.
 • מערך זיהוי פלילי כולל שימוש במכשור חדשני ומתקדם.
 • חקירות בכיסוי. בדומה לפעילות המשטרה והשב"כ, המשקיעים שנים בהכשרת סוכנים שיהיו מושתלים בכנופיות. גם חוקרים פרטיים יודעים להתחזות בהתאם לצורך, בטכניקות מתקדמות תחת כיסוי אמין.

 

חקירת בגידות - חקירת חשדות מעמד אישי

חוקר פרטי בתל אביב הילוש מעקבים

חקירות בגידה או חשש לבגידה בין בני זוג  (חקירות אישות) היא חקירה פרטית רגישה ומורכבת, המחייבת ניסיון , יצירתיות ורגישות רבה של משרד החקירות. בדיקת חשדות לבגידה וחשיפת האמת יכולה לשפוך אור על התמונה האמיתית ולאפשר לצד הנפגע לשקול את הראיות ולהתנהל בדרך נכונה, לעיתים במסגרת חקרית גירושין המבוססת על ראיות קבילות ועובדות המוצגות לבית המשפט או לבית הדין הרבני.

למרות שלעיתים הרגשות סוערים והפגיעה האישית עצומה  –  יש לשקול את הצעדים בקור רוח ובחכמה.

 

בחלק ממקרים תוצאות המעקבים והחקירה יפריכו את החששות והחשדות ועשויים למנוע משבר בחיי הנישואין שיכל להיגרם, אילו לא היו מתבססים על ראיות ועובדות. ובחלק אחר של המקרים המעקב והחקירה יאמתו ויבססו את החשדות ויאפשרו ללקוח/ה לשקול לאן פניהם מועדות  בשיקול דעת ומינימום נזק, תוך שימת לב קפדנית לפרטים והכרת החוק. 

 

בחירה במשרד חקירות אמין ומקצועי  – הדרך הנכונה להצלחת המשימה ויצירת תוצאות מוכחות

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים או להתקשר עכשיו – נשמח לעמוד לרשותכם