חקירת בגידה

חקירת בגידות וביסוס חשדות, סימני בגידה והמלצות
חשיפת בגידה ע"י חוקר פרטי בגידות ומעקב מבצעי

סימני בגידה מוקדמים - טרום חקירה

חקירת בגידה הינה חקירה פרטית, בתחום המורכב של מעמד אישי, המבוצעת ע"י חוקר פרטי מקצועי. החקירה הרגישה דורשת מיומנות רבה,  ביסוס חשדות בגידה, מעקבים מבצעיים ובעיקר יצירתיות, תחכום וניסיון מבצעי מוכח.

 

קיימים סימנים ואותות ראשונים לבגידה בין בני זוג לפני חקירת בגידה :

 • השקעה חריגה בהופעה חיצונית שונה משמעותית :  טיפוח,  בשמים, חדר כושר 
 • משיכת כספים רבים במזומן (כדי למנוע תיעוד בתי מלון, מסעדות, מתנות ) 
 • חיובים מוזרים ולא מוכרים בכרטיס האשראי
 • רגישות חריגה לפרטיות והסתרה (סיסמאות לנייד,הצמדות לנייד גם באמבטיה ובשירותים, נעילת המחשב האישי) 
 • אי מענה לטלפונים מסויימים, חוסר זמינות והיעדרויות חריגות
 • שוכחים את טבעת הנישואין מסיבות כאלו ואחרות
 • פגישות תכופות עם חברים שלא נפגשו זמן רב. חזרה בשעות מאוחרות 
 • ריחות שונים שדבקו בבגדים 
 • הענקת מתנות משמעותיות לבן או בת הזוג ללא סיבה
 

חלק מהשינויים לא בהכרח מעיד על רומן או בגידה, אך שילוב של מספר סימנים יחד צריך להדליק את פעמוני האזעקה כי הגיע העת לבסס את החשדות באמצעות חקירת בגידה מקצועית וחשיפת האמת ע"י חוקר פרטי בגידות .

 ההבדל בין הצלחה לכישלון בתוצאות חקירת בגידות – מבוסס על נסיונו, איכותו ומקצועיותו של החוקר הפרטי, לצד ניסיון מבצעי מוכח ומיומנות גבוהה של משרד החקירות .  

משרד מור חקירות ומבצעים, בראשות קצינים בכירים במערכת אכיפת החוק לשעבר ויוצאי יחידות מבצעיות, עומדים לרשותך עם 25 שנות ניסיון מקצועי והציוד המתקדם ביותר – כדי לתת לך מענה אמין לשאלות, במהירות, במקצועיות ובדיסקרטיות מוחלטת . עם תוצאות מוכחות בשטח. 

  

חקירת בגידה חוקר פרטי בגידות

5 המלצות לפני חקירת בגידה

 1. במקרה של חשד לבגידה של בן הזוג ותחילם של סימנים חשודים, מומלץ שלא לשתף את בן הזוג בחשדות, ולא לחשוף מידע כל שהוא, זאת כדי למנוע שיבוש ראיות או יצירת קושי באיסוף ראיות לבגידה. 
 2. עמדו על המשמר, היו דרוכים ועירניים, המשיכו בשגרת חייכם,  ופנו לגורם מקצועי
 3. בצעו בדיקת המלצות ואיסוף מידע על הגורם המקצועי או משרד החקירות שבכוונתכם לפנות אליו. בדיקת רקע, ניסיון מבצעי מוכח (במיוחד עם חקירות מעמד אישי) בדיקת חוות דעת ותוצאות מוצלחות .
 4. אין לעבור על החוק ולהתפתות לקיצורי דרך. בהתאם לחוק במדינת ישראל, לא יעסוק אדם כחוקר פרטי,  אלא אם יש בידו רישיון לעסוק בחקירות פרטיות המוענק ע"י משרד המשפטים.
 5. חקירת בגידה הוא נושא אישי, רגיש וטעון, שכרוך לעיתים בטלטלה רגשית ונפשית. אל תתפשרו בבחירה של חוקר בגידה מיומן ומשרד חקירות איכותי, כשותף בדרך לחשיפת האמת,  באופן רגיש, מקצועי ודיסקרטי .
חקירת בגידה המלצות

  סוגי בגידות

ניתן לחלק את סוגי הבגידות ל 3 תחומים עיקריים המאופיינים ברמת חומרתן ובפוטנציאל שלהן לאיים על הקשר הזוגי באופן שונה, מהקל לכבד :

בגידה וירטואלית : קיום מגע או קשר באמצעות המחשב,  הנייד  צ'ט, תכתובות ווטסאפ, אימיילים עם בני זוג אחרים, לצורך יצירת סיפוק רגשי וקשר נסתר עם בן זוג אחר. פעילות זו מבוצעת בהסתר מבן הזוג. 

בגידה חד פעמית (סטוץ) : בגידה המתקיימת באופן חד פעמי, לצורך סיפוק רגשי או מיני, ללא שנוצר רומן או קשר ארוך טווח בין הצדדים.

רומן מתמשך: בגידה לאורך זמן הכוללת קשר שוטף ארוך טווח שאינו חד פעמי, לרבות קשר רגשי, כלכלי ומיני. לצד שקרים, הכחשות, מסע הונאה וטיוח בן הזוג כדי להסתיר את הבגידה המתמשכת ולהעלים ראיות.

 

חקירת בגידות בלש פרטי בגידות

  כיצד חוקר פרטי בגידות יכול לעזור בחקירת בגידה ?

ביסוס חשדות בגידה במסגרת חקירת בגידות ע"י חוקר פרטי בגידות היא משימה מקצועית, במסגרת חקירות מעמד אישי,  הדורשת ידע וניסיון רב במטרה לאסוף מידע רלוונטי ככל הניתן על בן / בת הזוג מבלי לחשוף את עובדת היותם נתונים במעקב .

חוקר פרטי מיומן, יוכל לבסס את החשדות לכלל ראיות, גם כדי לבסס חקירת גירושין לצורך בניית תיק גירושין לבית המשפט או בית דין רבני .

בכלל זה: מעקבים מבצעיים, תיעוד, מסמכים  וצילומים של בני הזוג עם המאהב/ת , חיובי אשראי, תיעודים חריגים של לינה במלונות, צימרים, מסעדות יוקרה וכדו'

 

חשוב שהמעקב והחקירה יבססו את החשדות באופן מושכל ורגיש, בשאיפה לנזק עתידי מינימלי.

 

חוקר פרטי בגידות

 מור חקירות ומבצעים תשמח לסייע לכם בתהליך המורכב והרגיש של חקירת בגידה וחשיפת האמת, באמינות, במקצועיות ודיסקרטיות מובטחת.

חקירת בגידה מהווה זירת פעולה המחייבת ידע מעמיק, ניסיון מקצועי, ויצירתיות של החוקר פרטי ומשרד חקירות מיומן. תוצאות מוכחות הן המדד השמעותי ביותר בין הצלחה לכשלון. 

נשמח לעמוד לרשותך!

דילוג לתוכן