חקירת גירושין

חקירות מעמד אישי, גילוי בגידות
מעקבים מבצעיים ובילוש

חקירות גירושין - על תבונה ורגישות

חקירות גירושין הפכו בשנים האחרונות לנפוצות לאור "תרומתה" של הטכנולוגיה, לצד הזמינות והקלות ביצירת קשר רומנטי נסתר.  בני זוג רבים יוצרים היכרות דרך האינטרנט, באמצעות צ'טים, אפליקציות ייעודיות, מסרונים ועוד,  שהופכת בחלק ניכר מהמקרים לקשר פיזי וניהול רומנים .

 

חקירת גירושין מחייבת רגישות רבה לאור המורכבות וההשפעה הרבה על המרקם החברתי משפחתי, והחשש הנלווה בפירוקו של התא המשפחתי,  על המשמעויות המורכבות והנפשיות הכרוכות בכך.

 

במקרים רבים , בני הזוג הנבגדים לא תמיד אוזרים את הכוחות הנפשיים לחקירות גירושין, המחיר הנפשי של החשדות והצורך להימנע מחוסר וודאות ולאשש את החשדות, המשבשות את ימיהם ולילותם, הופך לגורם מהותי ומשמעותי הגורם בסופו של דבר לפניה לחוקר פרטי על מנת לאשש או להזים את החשדות.

 לפני הפניה לחוקר פרטי מומלץ שלא לחשוף חשד או חשש בפני בני הזוג על מנת שלא לשבש את התהליך וטשוש העובדות ע"י בן הזוג הבוגד. ככל שההוכחות והראיות תהיינה מוצקות יותר בבית המשפט, קיים סיכוי משמעותי יותר למתן יתרון לבן הזוג הנבגד, הכל קשור להיבטים של חלוקת הרכוש. 

 חקירת בגידה היא חקירה פרטית מורכבת, המחייבת רגישות וניסיון רב ומבוצעת ע"י חוקר פרטי מקצועי מיומן על מנת לבסס את חשדות בגידה בראיות מוצקות תוך שימוש בכלים מקצועיים גלויים וסמויים: מעקבים מבצעיים, יצירתיות, תחכום וניסיון  מוכח.

 מומלץ לבחור משרד חקירות גירושין מנוסה עם תוצאות מוכחות, אשר ידאג לבנות תיק ראיות וממצאים שיהיו קבילים בבית המשפט לעניני משפחה או בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה. לצד ליווי וסיוע צמוד של עורך דין בהתאם לצורך.

 

סימנים מקדימים לבגידה - חקירת גירושין

 סימנים מקדימים לחשדות בגידה לפני חקירת גירושין :

  • בן הזוג אינו נפרד מהטלפון הנייד . לעיתים תכופות הטלפון על מצב "רטט"
  • מסע קניות של בשמים, מוצרי טיפוח ובגדים של בן הזוג
  • משיכת כספים במזומן
  • חיובים שונים מחשידים או לא מוכרים בכרטיס האשראי (עבור בתי מלון, מסעדות, מתנות ) 
  • רגישות חריגה לפרטיות והסתרה (סיסמאות לנייד,  נעילת המחשב האישי) 
  • אי מענה לטלפונים , חוסר זמינות  והיעדרויות חריגות
  • חוג חברתי "שהתרחב" לפתע. חזרה בשעות מאוחרות פגישות עם חברים שלא נפגשו זמן רב. 
  • יציאה של בן הזוג מהבית בשעות בהן לא יצא בעבר.
  • ריחות וסימנים שונים בבגדים ו/או ברכב 
  • הענקת מתנות משמעותיות לבן או בת הזוג ללא סיבה
 

חלק מהשינויים לא תמיד מעיד על רומן או בגידה, אך שילוב של מספר סימנים יחד צריך להדליק נורה אדומה . כן.  יתכן מאוד שאתם בצד הנבגד.

הגיעה העת לבסס את החשדות לצורך יצירת תמונת מציאות אמינה באמצעות חקירת גירושין מקצועית וביסוס הראיות והעובדות האמיתיות  ע"י חוקר פרטי מנוסה.

 

 ההבדל בין הצלחה לכישלון בתוצאות חקירת גירושין – הוא משמעותי מאוד לעתיד האישי והכללי ומבוסס קודם כל על איכות החוקר הפרטי , ניסיון מבצעי מוכח ומיומנות גבוהה .  

משרד מור חקירות ומבצעים, בראשות קציני מודיעין בכירים לשעבר ויוצאי יחידות מבצעיות, עומדים לרשותך עם 25 שנות ניסיון מקצועי, ציוד מתקדם, יעילות ודיסקרטיות מלאה  – כדי לתת לך מענה מקצועי אמין, מסור ומהיר  – עם תוצאות מוכחות בשטח. 

חקירת גירושין - בכנת תיק גירושין

המטרה - השגת ראיות בחקירת גירושין

חוק הגנת הפרטיות – מורכבות

בית המשפט העליון קבע מספר פעמים כי חוק הגנת הפרטיות הוא נושא מהותי בזכויות היסוד של אדם ולפיכך אין להגיש צילומים אינטימיים המחד המיטות .

 

הכנת תיק גירושין – ראיות קבילות ועובדות

המטרה העליונה המשפיעה על הצלחת בנייתו של תיק גירושין היא איסוף מודיעין רלבנטי המגובה בראיות מוצקות, אשר מחד יקצרו את הליך הגירושין,  ומאידך יאפשרו יצירתם של יתרונות מהותיים לצד הנבגד,  אשר הצליח להוכיח את מעשה הבגידה, ןמהוות גורם משמיע על הכרעת הדין. חוקר ותיק מנוסה יכול לדעת מראש אלו ראיות קבילות ע"י בית המשפט ובית הדין הרבנו אולו לא. אגב, ראיות שנאספו ע"י חוקר פרטי ביום שבת אינן קבילות בבית דין רבני. ב

הקשר זה ניתן לראות כי בין דין רבני אינו מתייחס לבגידת גבר באותה דרגת חומרה של בגידת אישה. פעמים רבות נשללת הזכות הקניינית של אשה בחלוקת הרכוש ע"י בית דין רבני בעוד שגבר בוגד "זוכה" להחמרה מופחתת.

 

 

עורך דין – ליווי משפטי

 בחקירות גירושין והבכנת תיק גירושין אנו ממליצים להסתייע בעורך דין צמוד. עדיף עו"ד מקצועי המתמחה במעמד אישי .
ככל שנדרש נשמח לסייע לך בחיבור לעורך דין או לטוען רבני,  תוך צמצום הוצאות וחסכון במשאבים כספיים .

 

חקירה כלכלית ואיתור נכסים

בקרב בני זוג רבים, אחד מבניהם הוא זה המופקד על הצד הכספי ולרוב בן הזוג השני פחות דומיננטי ופחות מעורב (או אינו מעורב כלל) ואינו מודע להיקפי הרכוש.

כדי להמנע ממצב כי אחד מבני הזוג יקופח במסגרת חלוקת הרכוש. ולצורך ומימוש מלוא זכויותיו הכספיות של בן/בת הזוג אנו מבצעים חקירה כלכלית מקיפה, בכדי לאתר ולחשוף את כל מרכיבי הרכוש וההון הנצבר,  שבבעלות בני הזוג. 

זאת, לאור העובדה כי במקרים רבים אחד מבני הזוג מבצע הסתרת נכסים או הברחת נכסים למקומות עלומים נסתרים.

תפקידו של משרד החקירות הוא גם לאתר את הרכוש והנכסים  ולמנוע יתרון כלכלי של הצד הבוגד . חקריה כלכלית יכולה לשמש גם לאחר שהתיימו הליכי הגירושין במקרים של הגדלה או הפחתת מזונות לילדים, כולל הצגת הוכחות וראיות בדבר השינוי הכלכלי הנטען.

 

 

 

סודיות ודיסקרטיות – גם מהצד שלך

עבודת איסוף מודיעין  מחייבת סודיות ודיסקרטיות מירבית. מצידנו אך גם מצידך. 

חשוב לשמור בדיסקרטיות מירבית את עצם הפניה למשרד חקירות.

בן זוג שמודע לחשד כלפיו זהיר יותר ומקשה על איסוף הראיות. גם כאשר הנפש סוערת – מוטב להתאפק ולא לחשוף שום מידע, שעשוי להקשות או לשבש את מלאכת איסוף הראיות.

 
חושדים שבוגדים בכם? מעוניינים לקבל פרטים נוספים לצורך השגת ראיות בהליך גירושין?
נשמח לעמוד לרשותכם